MOTOKARAVAN ARAÇ PROJELERİ SÖYLEŞİMİZ

2020 yılı kamp ve karavan fuarı

DÜŞ YOLA youtube kanalı sahibi Oğuzhan Bey ile motorlu karavanlar araç projeleri ve ruhsat işlemleri hakkında gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbetimiz. 

İyi seyirler dileriz 

karavan araç projeleri hakkında ücret bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz
Mustafa yunus akman 0 533 469 64 08

Benzer gönderiler

Yorumlar (7)

Herkes mobil ofis karavan ruhsatı alabilirmi bunun bir kriteri varmı vergi konusu nasıl oluyor cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Selamlar mobil ofis karavan olmaz
Mobil ofis kamyon/kamyonet olabilir.Mobil ofis kamyon/kamyonet sahibi olmak için özel şart yok. Vergilendirilmesi husunda emin olmamakla birlikte kategorisinin şartları ile aynı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba,ben İbrahim Uğur. 0 kilometre dukatolar/kamyonetler ‘mobil ofis’e çevrilip yüksek ÖTV lerden muaf oluyormuş.Bu ne kadar doğru?

Yüksek ötv den kastınız aracın karavana tadili sonrası çıkacak ötv sanırım . Mobil ofislerde karavanda ki kategori değişimi ve özel amaçlı ifadesi olmayacağı için ÖTV uygulanmayacaktır. Ancak aracın M1 kategorisi motokaravan olmayacağı göz ardı edilmemelidir.

Merhaba , ben Aziz ÇALKIN sorum=motokaravan yapımında istenilen yerlere cam açma mühendislik projede gösterilmesi suretiyle yapılabilen işlemmidir.

E belgeli cam olması koşulu motokaravan projesi ile birlikte yapılır

e belgeli cam olma koşulu ile motokaravan projesi ile birlikte yapılır

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp İletişim
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Hemen Ara